Risinājumi

Mūsu pieeja interneta risinājumu izstrādē apvieno jaunākās tehnoloģijas ar radošu pieeju, nodrošinot, ka katrs projekts ir ne tikai tehniski pilnveidots, bet arī pielāgots jūsu unikālajām biznesa vajadzībām. Mēs koncentrējamies uz inovatīviem un efektīviem digitālajiem risinājumiem, kas palīdz jūsu uzņēmumam izcelties un attīstīties dinamiskajā digitālajā pasaulē.

IG Studio

IG Studio

"IG Studio" ir inovatīvs mājas lapu izstrādes risinājums, balstīts uz modernākajām JavaScript tehnoloģijām un headless CMS. Tas ļauj ātri un efektīvi izstrādāt mājas lapas, nodrošinot elastīgu un viendabīgu satura prezentēšanu.

Headless CMS

Headless CMS

"Headless CMS" ir satura pārvaldības sistēma, kas koncentrējas tikai uz satura pārvaldību, nodalot to no tā prezentācijas. Tas nozīmē, ka satura izstrāde un uzglabāšana notiek atsevišķi no tā, kā šis saturs tiek parādīts gala lietotājiem.

Izvēloties pareizo IT risinājumu, ir svarīgi ne tikai atspoguļot pašreizējās biznesa vajadzības, bet arī nodrošināt nākotnes izaugsmes un pielāgošanās spējas, vienlaicīgi uzturot augstus drošības un efektivitātes standartus.