Lietojamības novērtēšana

Lietojamības novērtējums ir detalizēts proces, kas balstīts uz 150-200 speciālista izstrādātiem jautājumiem, lai nodrošinātu, ka jūsu digitālie produkti piedāvā izcilu lietotāja pieredzi. Šis process ir piemērots jebkurai vietnei, programmai vai digitālajam produktam, sniedzot vērtīgus ieguldījumus gan gatavu produktu uzlabošanā, gan tiem, kas vēl atrodas izstrādes fāzē.

Ātrais BEZMAKSAS mājas lapas dizaina un lietojamības audits

Ātrais BEZMAKSAS mājas lapas dizaina un lietojamības audits

  • Ātrs pārskats par jūsu mājaslapas lietošanas draudzīgumu, norādot galvenos labos un sliktos punktus.
  • Cik pievilcīgs un konsekvents ir jūsu mājaslapas dizains, ieskaitot tādas lietas kā krāsas, teksta stils un attēli.
  • Cik viegli kādam ir atrast to, kas nepieciešams jūsu mājaslapā, ieskaitot to, cik labi darbojas izvēlnes un meklēšana.
  • Pārbauda, vai jūsu mājaslapa labi darbojas telefonos un planšetdatoros, nodrošinot, ka viss ir redzams un izmantojams mazākos ekrānos.
  • Apskata, cik labi darbojas tādas lietas kā formas, pogas un klikšķināmas saites, un vai tās ir viegli lietojamas.
  • Saraksts ar tiešiem, noderīgiem padomiem, lai uzlabotu jūsu mājaslapu, koncentrējoties uz svarīgām un viegli izdarāmām izmaiņām.
Labāko prakšu piemēri veido pamatu lietojamības novērtējumam, nodrošinot zinātniski pamatotu pieeju uz lietotāju pieredzes uzlabošanai.

Detalizēts vērtējums

Lietojamības novērtējums izmanto rūpīgi izstrādātus jautājumus, kas iedalīti tematiskajās grupās, lai sniegtu izsmeļošu produkta pārskatu.

Pielāgots katram produktam

Metodika tiek pielāgota atkarībā no produkta specifikas, nodrošinot tā precīzu un efektīvu izvērtēšanu.

Kvalitatīvi ieteikumi

Katrs novērtējums ietver detalizētus komentārus un speciālista rekomendācijas, kas var tikt papildinātas ar ekrānšāviņiem.

Universāla piemērojamība

Lietojamības novērtējumu var veikt jebkurā izstrādes fāzē, sniedzot iespēju veikt labojumus pirms produktu ieviešanas tirgū.

Labākās prakses vadlīnijas

Tiek ievērotas visas labākās prakses vadlīnijas un industrijas standarti.
Lietojamības novērtēšana ir ātrākais un vienkāršākais veids, kā identificēt un atrisināt lietojamības problēmas, sniedzot klientiem iespēju operatīvi uzlabot savus digitālos produktus.