Sākums » Saturs

Saturs

Interneta mājas lapas struktūra

Pārskatāma, intuitīva un uz mērķi orientēta mājas lapas struktūra ir atslēga pozitīvai klienta pieredzei. Esot savā biznesā dziļi iekšā, bieži vien pašam ir ļoti grūti objektīvi izvērtēt, kā klients meklē un redz informāciju. Izzinot jūsu biznesa specifiku un mērķus, mēs izveidosim lapas saturisko un funkcionālo struktūru, kas būs draudzīga gan klientiem, gan meklētājprogrammām. Lapas struktūra ietver gan satura sadaļas, gan informācijas bloku izvietojumu un iekšējās saites.

Teksti

Pieaugot informācijas piesātinājumam, cilvēki ir gatavi lasīt aizvien īsākus tekstus, tādējādi palielinot izaicinājumu īsā laikā piesaistīt uzmanību, pārliecināt, radīt noskaņu. Varam izveidot nepieciešamos tekstus ar trāpīgu saturu un atbilstošākajā formā, lai tie būtu klientiem un meklētājprogrammām draudzīgi. Varam izveidot tekstus arī regulāriem bloga ierakstiem, jaunumu vēstulēm, sociālajiem tīkliem, klientu vēstulēm un citiem mārketinga komunikācijas materiāliem.

SEO

SEO ir svarīgs ikvienai mājas lapai, lai tā būtu meklētājprogrammu augšgalā un klients bez papildus reklāmas iegūtu ieinteresētos klientus un palielinātu pārdošanas apjomu. Piedāvājam veikt auditu esošajai web lapai un uzlabot tās pozīcijas, kā arī parūpēties, lai jaunizveidota lapa jau no pirmajām dienām ir viegli atrodama un lietojama.

Jaunumu vēstules

Veidojiet ar klientiem ilgstošas attiecības, palielinot atkārtotu pirkumu daudzumu un piesaistot jaunus klientus pēc esošo ieteikumiem. Piedāvājam pilna servisa pakalpojumus jaunumu vēstuļu (newsletters) komunikācijai – šablonu un dizaina izveide, tekstu radīšana, kampaņu izsūtīšana, rezultātu apkopošana un analīze. Tāpat piedāvājam izveidot e-pastu automatizāciju.