Sākums » Izstrāde » Mājas lapas

Mājas lapas

Pieredze kopš 2000. gada

Projekti: 150-200

Uzticamākie klientiSpilva (Orkla Foods Latvija un Orkla Confectionery & Snacks Latvija), AutorepublikaNeatkarīgās Tukuma ZiņasSpodrībaStats GrupaLudzas novada pašvaldība

KĀ TOP MĀJAS LAPA?

Sākumā ļoti svarīgi ir iepazīties ar klientu un SAJUST viņa biznesu. Tas ir svarīgi, jo mājas lapas veidotājam ir jāspēj iejusties ar klienta biznesu saistītajos apstākļos, lai ņemot vērā savu pieredzi varētu dot lietderīgu redzējumu un priekšlikumus par mājas lapas izveidi.

Pēc pirmajām intervijām, kad ir ar klientu panākta vienošanās, tiek izstrādāta mājas lapas dizaina koncepcija, kas tiek pilvneidota līdz pilnībā atbilst klienta vajadzībām un klienta biznesa modelim.

Svarīgs ir rezultāts, nevis skiču daudzums

Ko jūs saņemsiet?

  1. Perfektu attieksmi;
  2. Projektu izpildītu profesionāli;
  3. Ievērotus termiņus;
  4. Konsultācijas un atbalstu;
  5. Kvalitatīvu rezultātu.

Mēs ticam, ka vissvarīgākais veiksmīgam rezultātam ir sadarbība ar klientu un pušu ieguldītais darbs ar tam paredzētu atbilstošu budžetu.

CIK TAS MAKSĀ?

Jautājums ko uzdod visi un no kura nevar izvairīties.

Viss ir ļoti vienkārši. Mājas lapas izstrādātāju prece ir viņu laiks. Lai arī cik labs nebūtu mājas lapas izstrādātāja pārdevējs, tas nevar pārdot vairāk laika, cik tas diennaktī ir atvēlēts darba veikšanai.

Ņemot vērā šo aspektu katram projektam cena tiek noteikta individuāli. Tā veidojas pavisam vienkārši. Tiek apzinātas visas mājas lapas prasības un to realizācijai tiek noteikts aptuvens laiks, kas tiek pareizināts ar izstrādātāja noteikto darba stundas likmi. Tā strādā visu citu nozaru speciālisti, kuru prece ir laiks, piemēram – šuvēji, galdnieki, arhitekti un celtnieki

Labi un lēti ir mīts

Ir vai nu viens, vai otrs, bet kopā tikai uz kāda rēķina.

CIK TAS BŪS ILGI?

Viss ir atkarīgs no sarežģītības, bet pēc pieredzes ir tā, ka lai izstrādātu skaistu informatīvu uzņēmuma mājas lapu, uz to aiziet apmēram divi mēneši. Šajos divos mēnešos ir ietverts arī klienta darbs pie mājas lapas satura sagatavošanas. Ja visi kopā pareizi plāno un veic darbus paralēli, tad iekļauties divos mēnešos ir pavisam reāli.

KUR LIKT GATAVO MĀJAS LAPU?

Klientam nav jālauza galva par to kur viss atradīsies un kā strādās. IG Studija nodrošina visiem saviem klientiem mājas lapas uzturēšanas servisu.