Sākums » Dizains » Saskarņu dizains

Saskarņu dizains

IG STUDIJA lietojumprogrammu un citu digitālo produktu dizains atbilst labas vietņu lietojamības (UI / UX) principiem.

IG STUDIJA dizains ir vizuāli vilinošs un lietotājam draudzīgs. Lai izstrādātu dizainu, vispirms mēs uzzinām par biznesa profilu – pašu nozari, mērķauditoriju un to tīmekļa lietošanas paradumus.

Mēs izmantojam šīs atziņas, lai izveidotu dizainu, kas saskan ar korporatīvo identitāti un zīmola koncepciju, kas cieši identificējas ar potenciālo klientu un viņu lietotāju pieredzi digitālajā vidē.

IG STUDIJA dizaina procesā parasti izstrādā vienu dizaina koncepciju, ko dod klientam vērtēšanai. Ja koncepcijas virziens ir pareizs, tad tas tiek attīstīts līdz pilnībai. Ja koncepcija nav atbilstoša tiek izstrādāta cita. Šis process tiek turpināts līdz tiek atrasta īstā pieeja.

Tālāk dizaina radīšana gaitā ir iespējams veikt dažādu dizaina variāciju testēšanu ar potenciālajiem klientiem, lai noskaidrotu labāko variantu. To lietojamībā dēvē par A un B testiem.

Izcils grafiskais dizains ir pirmais solis ceļā uz klātbūtnes nostiprināšanu digitālajā vidē un zīmola kapitāla palielināšanu. Pievilcīgs dizains palielina lapu piesaisti un pārdošanas apjomus.

Mūsu talantīgo un pieredzējušo dizaineru komanda sniegs labākos grafiskā dizaina pakalpojumus, kas atstās iespaidu uz jūsu klientiem un uzlabos jūsu biznesa panākumus.

Mēs uzskatām, ka katra dizaina detaļa ir būtiska, lai piesaistītu klientu uzmanību un aicinātu atbildēt!